Jesteś tutaj: Strona główna ›› Poznaj nas

Poznaj nas

Niektórzy mówią że jesteśmy pozytywnie zakręceni, inni że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeszcze inni traktują nas jak rodzinę…
wiem tylko, że wszyscy tworzymy Teamwork!

Wszystko zaczęło się od chęci zmiany stylu życia.
Dzisiaj ciężko w to uwierzyć, ale spotkanie w ciasnej kawalerce na 8 piętrze, przy starej meblościance uruchomiło lawinę pomysłów do stworzenia systemu pracy dla każdego, bez konieczności wychodzenia z domu. Jego uniwersalność pozwala odnaleźć się zarówno mamom wychowującym dzieci, osobom uczącym się, jak i tym pracującym na etacie. Dlatego, nasz zespół to mieszanka rozmaitych osobowości, który łączy jedna podstawowa cecha, chęć zmiany na lepsze.
Dzisiaj, wspólnie z tysiącami osób w całej Polsce i za granicą, zarabiamy w sposób, który pozwala nam swobodnie łączyć pracę z życiem prywatnym.

Kilkanaście lat pracy offline wymagał od nas ogromnego zaangażowania i wielu godzin spotkań w terenie, co powodowało, że matki, osoby pracujące lub mieszkające za granicą z góry były skazane na niepowodzenie. Na bazie tych doświadczeń stworzyliśmy unikatowy system pracy online, który otworzył możliwości dla każdego bez względu na aktualne zajęcie, miejsce zamieszkania czy sytuację życiową. Wszystko zaczęło się w ciasnej kawalerce na 8 piętrze, przy starej meblościance, gdzie uruchomiliśmy lawinę pomysłów do stworzenia modelu pracy dla każdego, bez konieczności wychodzenia z domu. Jego uniwersalność pozwala zarabiać i rozwijać się bez rezygnowania z dotychczasowego stylu życia. Dlatego, nasz zespół to mieszanka rozmaitych osobowości, które łączy jedna podstawowa cecha - chęć zmiany na lepsze. Dzisiaj, wspólnie z tysiącami osób w całej Polsce i za granicą, zarabiamy w sposób, który pozwala nam swobodnie dopasować pracę do życia prywatnego.
Nasz misja

Zgodzisz się, że firma bez misji jest jak statek bez steru, dlatego w Teamwork mocno stawiamy na to, żeby każdy kto do nas dołączał wiedział, czym wyróżniamy się na rynku pracy. Naszym partnerem w biznesie jest marka Oriflame, która w Polsce kojarzona jest ze sprzedażą katalogową i pracą konsultanta. Mało kto wie, że firma oferuje ścieżkę biznesową z nieograniczonymi możliwościami rozwoju, dlatego nasza misja to: "Oriflame inne niż myślisz dzięki Teamwork Polska"

Nasza wizja

Liderzy odnoszący największe sukcesy w biznesie wiedzą dokąd idą. My w Teamwork dokładnie wiemy, w którym kierunku zmierzamy, bo naszą wizją jest inspirowanie innych do budowy dochodowego biznesu na lata w Oriflame.

"Inspirujemy do budowy dochodowego biznesu na lata w Oriflame"Poznaj nas
Poznaj nas
A jakie Ty masz marzenie do spełnienia?
A jakie Ty masz marzenie do spełnienia?
Czym się zajmujemy
Czym się zajmujemy